Návrhy interiéru


Nabízíme návrhy interiérů pro:

2D dispoziční řešení interiéru Vám poskytne informace o správném umístění nábytku.
3D vizuální návrh vám poslouží k tomu, abyste se do svého nového domova dokázali lépe vcítit a posoudit, zda vybrané barvy, tvary nábytku i jeho uspořádání v místnosti vám budou příjemné či nikoli.
Návrhy doplňujeme odkazy k zařizovacím prvkům (sedací soupravy, židle, stoly, typový nábytek).
Dokud máme návrh vytvořený pouze v počítači, můžeme interiér libovolně měnit a vyzkoušet několik dispozičních variant, které vám připadají nejlepší a nejzajímavější, doplnit o další kusy nábytku, pohrát si s barvami atd.
3D vizualizace je také důležitá pro výrobce nábytku, který si rychleji udělá představu o požadovaném nábytku.

Preferujeme čistý design, ale není nám cizí ani retro styl. Pokud se všechny detaily sladí, vytvoříme dokonalý interiér pro daného klienta.
Jsme schopni navrhnout řešení interiéru, dle požadavků klienta. Požadujete v ložnici Home office? Potřebujete šatní skříň na míru? Chcete pohodlné sezení k oblékání u úložného prostoru?
Nic není nemožné, pokusíme se Vám vyjít vstříc.


Postup práce:
  1. Interiér designer se spojí se zákazníkem prostřednictvím telefonu nebo emailu, kde se podrobně seznámí s jeho požadavky na rozsah spolupráce.
  2. Po vzájemné domluvě a předání veškeré nutné dokumentace se designer domluví na osobní schůzce přímo doma u zákazníka (Brno a okolí), kde dojde k zaměření daného prostoru a seznámení se s přesnými požadavky na vybavenost, barvy, styl požadovaného interiéru atd.
    Do interiérů klientů jezdíme pouze, pokud se rozhodli pro spolupráci s námi a navrhujeme požadovaný interiér.
  3. Vytvoříme 2D dispozice a samotný 3D vizuální návrh interiéru, který má zákazník možnost připomínkovat. Na základě těchto připomínek aktualizujeme podklady až do plné spokojenosti zákazníka.

Nenavrhujeme přeskládání sektorového nábytku. Naopak pracujeme se solitéry, Vaše oblíbené křeslo, komodu či stolek umístíme do Vašeho prostoru tak, aby našlo ideální místo.
Zajímá nás, co zrovna řešíte a co preferujete ve Vašem současném domově. Jaký design se Vám líbí a v čem se cítíte pohodlně a uvolněně. Dle informací od Vás se pokusíme navrhnout tu nejlepší dispozici v závislosti na daném prostoru a Vašich představách.

Rádi Vám pomůžeme vytvořit Vaše nové interiéry a ovlivnit tak bydlení, směr a kvalitu života.


3D návrhy interiérů na dálku

Pokud jste klienti mimo Brno (Praha, Ostrava, Kutná Hora...) nemusíte truchlit, máte stejné možnosti jako by jste byli z Brna, pro Vás vytváříme návrhy interiérů na dálku.

Postačí k tomu zaslat následující:

Na základě Vámi dodaných podkladů, Vám zpracujeme 3D vizuální návrh dle Vašich představ. Cena za tyto služby záleží na rozsahu zakázky, typu místnosti, členitosti a velikosti prostoru, počtu konzultačních hodin.


Vždy předem víte, kolik zaplatíte za další část zakázky.