Adami design nabízí vizuální návrhy interiérů rodinných domů, bytů, komerčních prostor, restaurací, školek i všech ostatních veřejných prostor. Nabízíme kvalitní barevné návrhy interiérů v moderním stylu za ceny dostupné všem.

Návrhy interiérů nejsou jedinou službou, kterou našim zákazníkům nabízíme. V rámci zvyšování kvality služeb poskytujeme našim zákazníkům zcela nezávazně možnost kompletní realizace interiéru u naší firmy. Ušetříte tím tak čas a peníze a přitom dosáhnete vyššího komfortu nákupu na jednom místě.

Dnešní moderní interiér je krásný, protože obsahuje jedinečné solitery, pravoúhlých, oválných tvarů, které mají promyšlené funkce. Právě z toho důvodu přistupujeme ke každému klientovi individuálně, pozorně nasloucháme jejich představám a snažíme se jím maximálně přiblížit, pokud to realizace dovoluje. Spolupráce spočívá ve vzájemném dialogu s praktickými radami, jenž bytový architekt aplikuje z poznatků výstav, odborných časopisů a svého talentu. Samozřejmě, že nechybí ani připomínky. Nabízíme také doplňky, jako je osvětlení, koberce, tapety ..., které dodají svým zajímavým designem jedinečný interiér.

Přehled našich služeb:

 • návrhy bytových a komerčních interiérů
 • vizualizace ve 2D a 3D perspektivě
 • individuální přístup
 • poradenství v barevné typologii interiéru
 • výběr povrchů a materiálů (nábytek, podlahy, koberce, tapety ...)
 • pomoc ve výběru osvětlení, dveří ...
 • první konzultace nad půdorysy (zdarma)

Postup práce

 1. Komunikace s klientem přes telefon, email a dohodnutí první schůzky, na kterou je dobré donést co nejvíce podkladů a dokumentace na vytvoření prvotního návrhu interiéru (půdorysy, náčrty, fotografie...)
 2. Osobní schůzka v kanceláři Adami Design s dodáním potřebné dokumentace + konzultace nad daným materiálem. V případě zájmu podpis objednávky.
 3. Osobní či elektronické předložení jednoho nebo dvou návrhů interiéru ke konzultaci. Pokud je některý návrh interiéru odsouhlasen, rozpracujeme jej do podrobností.
 4. V další fázi dochází k doladění návrhu interiéru nebo je vytvořen konečný návrh interiéru nebo případně další varianty tak, aby byl zákazník spokojen.
 5. Kompletní návrh interiéru a předání hotové vizualizace interier designu může být na přání zákazníka doprovázeno nabídkou na jeho realizaci u naší společnosti.